Anhänger "Schütze"
Gold 585, ein Brillant ca. 0,25 ct in Weißgold 750 gefasst, handgraviert, 8,9 gøG9
28.05.2020 - 11:08
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Anhänger "Schütze"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.05.2020 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |