Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-011881/0001

Kropfkette

Kropfkette - Klenoty a náramkové

12-reihig Silber 800 Mittelteil silbervergoldet mit Imitationsstein Länge ca.33 cm 1. Drittel 20. Jh. 98,9 g øS99

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

28.05.2020 - 10:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kropfkette

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 28.05.2020 - 10:14
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 15.05. - 28.05.2020