Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 143-040937/0056

gestempelt - Sowjetunion Block Nr. 62 I und Block Nr. 132 II (ausgebesserte Platte beschädigter Hammerkopf),

Pracht, (2 Blöcke) MI 630,-

Expert: Erich Kosicek Erich Kosicek
+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

30.06.2017 - 17:22

Cena:
EUR 134,-

Pracht, (2 Blöcke) MI 630,-

+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Známky
Online do: 30.06.2017 - 17:22
Místo konání aukce: Abteilung für Briefmarken, Münzen und Orden, Dorotheergasse 20
Prohlídka: 01.06. - 30.06.2017