Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069427/0017

Desireé Thomassin

(Wien 1858-1933 München) Jäger mit zwei Hunden in einer Winterlandschaft, signiert D. Thomassin, Öl auf Leinwand, 48x 76,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.05.2020 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Desireé Thomassin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.05.2020 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online