Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068833/0002

Alexandre Defaux

(Bercy 1826-1900 Paris) Venedig, signiert, undeutlich datiert Defeux 189., Öl auf Leinwand, 50 x 72 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.05.2020 - 10:07

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Alexandre Defaux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.05.2020 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online