Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063236/0012 -

S. G. Thoubillon

(Frankreich um 1880) Primeln, signiert S. G. Thoubillon, Öl auf Leinwand, 59 x 73 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

26.05.2020 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

S. G. Thoubillon

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.05.2020 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online