Čís. položky 138-067474/0001

Nachfolger von Gillis van Coninxloo II.

Nachfolger von Gillis van Coninxloo II. - Obrazy

Der Tod des Adonis, Öl auf Holz, 43,5 x 66 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

oldmasters@dorotheum.com

26.05.2020 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.05.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online