Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070948/0002

Künstler um 1900

Bergsee, monogrammiert M. K., Öl auf Leinwand, 70 x 70 cm, beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.05.2020 - 10:33

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 26.05.2020 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online