Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101848/0008

Kronenkranich,

Royal Dux, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 30,5 cm, Schilfblätter minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.05.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Kronenkranich,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 27.05.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online