Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105162/0001

Paar sechsflammige Kandelaber,

Bronze, teilweise vergoldet, teilweise dunkel patiniert, fünf Volutenarme, Zentrumsteil, Höhe 51 cm, 20. Jh., 1 Arm locker, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

27.05.2020 - 15:23

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.05.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online