Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038451/0004

Monogrammist MR

(vermutlich Marie Rolle, 1865-1942) Salzburg - Kajetanerkirche mit Festungsblick, monogrammiert und datiert unten rechts: (19)23, Aquarell auf Papier, ca. 24 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.05.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Monogrammist MR

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online