Čís. položky 195-038074/0001

E. Rau

E. Rau - Klenoty, umění a starožitnosti

(20. Jahrhundert) Ansicht von Würzburg, signiert unten rechts: E. Rau, Aquarell auf Papier, Darstellungsgröße ca. 27 x 37 cm, Papierpassepartout beschädigt, verglast, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.05.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

E. Rau

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.05.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online