Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038499/0014

Ch. Forgelot

(Französisch, 20./21. Jahrhundert) Straße im Herbstwald mit Reitern und Personen mit zahlreichen Hunden, signiert unten links: Ch. Forgelot, Öl auf Leinwand, ca. 46 x 54 cm, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

28.05.2020 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ch. Forgelot

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.05.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online