Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025090/0003

Maler Anfang 20. Jahrhundert

Villa Waldschlössl am Attersee, signiert: Ress, Öl auf Karton, ca. 23,5 x 30 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.05.2020 - 15:08

Vyvolávací cena:

Maler Anfang 20. Jahrhundert

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.05.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online