Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034991/0005

Viktor Pipal *

(Samac, Bosnien 1887-1971 Wien) Häuser an der Flussbiegung, signiert unten rechts: Viktor Pipal, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 59 x 72 cm, Rahmen mit Abriebstellen Ruf 400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.06.2017 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Viktor Pipal *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.06.2017 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.06. - 08.06.2017