Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 321

Andachtsbildchen,

"S. S. Trinitas", Spitzenbild,18. Jh., Pergamentschnitt, verso handschriftlich datiert 1747, fleckig, rechte Seite von der Rahmung getrennt, 10,5x 6 cm.

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

05.06.2020 - 15:46

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Andachtsbildchen,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autogramy, rukopisy, papíry
Datum: 05.06.2020 - 15:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.05. - 05.06.2020