Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035282/0007

Christian Peschke *

(Bad Säckingen 1946 geb.) Hockender weiblicher Akt mit schwarzer Kugel, signiert unten links: Peschke, Acryl auf Sperrholzplatte, ca. 101 x 71 cm, gerahmt Ruf 2200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

08.06.2017 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Christian Peschke *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.06.2017 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.06. - 08.06.2017