Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023533/0020

Papagei

aus Keramik, weiß glasiert, Höhe 27 cm, auf der Innenseite vermutlich nachträglich monogrammiert FP, krakeliert, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

02.06.2020 - 14:08

Vyvolávací cena:

Papagei

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 02.06.2020 - 14:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online