Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119887/0000

Dezsö Tipary

(Horvati 1887-1967) ZUGESCHRIEBEN Torfabbau, bezeichnet Dezsö Tipary, Öl auf Leinwand, 65 x 67 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

02.06.2020 - 14:35

Vyvolávací cena:

Dezsö Tipary

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 02.06.2020 - 14:35
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online