Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023264/0009

Constantin Damianos *

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Gebirgssee im Sommer, rückseitiger Nachlassstempel, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 33 x 41 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt STARK REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

02.06.2020 - 14:48

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Constantin Damianos *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 02.06.2020 - 14:48
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online