Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023509/0014

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz)+ Burg Schlaining/Burgenland, handsigniert B. Stübinger-K, Gouache auf Papier, Bildausschnitt 28,5 x 36,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.06.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 02.06.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online