Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022099/0004

Tonbandgerät Akai GX-630D-SS

um 1975, 4-Spur, inkl. NAB - Adapter, frontseitig fehlt kleiner Furnierteil, inkl. Manual und Prospekt, Gebrauchsspuren, ungeprüft

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

17.06.2020 - 10:17

Vyvolávací cena:

Tonbandgerät Akai GX-630D-SS

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Hudební nástroje
Datum: 17.06.2020 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 10.06. - 16.06.2020