Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022099/0002

Graphic Equalizer JVC SEA-80

1979, inkl. Prospekt, Gebrauchsspuren, ungeprüft

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

17.06.2020 - 10:19

Vyvolávací cena:

Graphic Equalizer JVC SEA-80

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Hudební nástroje
Datum: 17.06.2020 - 10:19
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 10.06. - 16.06.2020