132 Singles
Austropop/Schlager, z. B. Peter Cornelius mit Autogramm, Europe, Fleetwood Mac, Freddy, Roy Black, Boney M., tlw. stärkere Gebrauchsspuren speziell bei den Covern, alle zusätzlich in Plastikhüllen
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
17.06.2020 - 10:59
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
132 Singles
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Hudební nástroje |
Datum: | 17.06.2020 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.06. - 16.06.2020 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Rubellit Armreif
- 1982 Barbaresco DOCG Riserva Santo Stefano di Neive, Bruno Giacosa, Piemont, 97 Parker-Punkte
- 1999 Brunello di Montalcino DOCG Riserva Tenuta Greppo, Biondi Santi, Toskana, 93 Cellar Tracker-Punkte
- 2019 Batonnage, Wild Boys of Club Batonnage, Burgenland, 100 Falstaff-Punkte
- Imitationssteincollier