Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Martha Jungwirth *

(Wien 1940 geb.)
Akt, signiert: Martha Jungwirth, datiert: (19)69, Mischtechnik auf Papier collagiert auf Papier, ca. 70 x 49,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 500

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

16.06.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 7.040,-
Vyvolávací cena:

Martha Jungwirth *

(Wien 1940 geb.)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 16.06.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online