Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 65

Wilhelm Dachauer *

(Ried im Innkreis 1881-1951 Wien)
Wolkenstimmung im Innviertel, signiert: Wilh. Dachauer., Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 68 x 88,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 750

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

16.06.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
EUR 1.408,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Wilhelm Dachauer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 16.06.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online