Albrecht Dunzendorfer *
(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt)
Teich im Mühlviertel, signiert: A. Dunzendorfer, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500
Provenienz:
Privatbesitz, Niederösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.06.2020 - 15:09
- Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
- Vyvolávací cena:
Albrecht Dunzendorfer *
Provenienz:
Aukce: | Spring Auction |
Datum: | 16.06.2020 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: