Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 116

Wilhelm Ambros

(Wien 1868-1925 Horn)
Ein Waldweg, signiert: Wilh. Ambros, datiert: 1907, Öl auf Leinwand, ca. 70,5 x 50 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500

Provenienz:
Privatbesitz, Linz

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

16.06.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:

Wilhelm Ambros

(Wien 1868-1925 Horn)

Provenienz:
Privatbesitz, Linz

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 16.06.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online