Friedrich Christian Hosenfelder
(Crossen 1706-1780 St. Petersburg)
zugeschrieben/attributed Aufbruch zur Jagd, rückseitig bezeichnet: C. F. Hosenfelder pinxit., Öl auf Holz, parkettiert, ca. 22,5 x 30,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 600
Provenienz:
Dorotheum, Wien, 6. Oktober 1942, los 54; Dorotheum, Wien, 23. Mai 1944, los 72; Kunstsammlung Brau Union, Linz
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.06.2020 - 15:22
- Dosažená cena: **
EUR 1.533,-
- Vyvolávací cena:
Provenienz:
Aukce: | Spring Auction |
Datum: | 16.06.2020 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- 2015 Masseto, Tenuta dell’Ornellaia, Toskana, 100 Parker-Punkte
- Brillant Ohrsteckgehänge zus. ca.0,62 ct
- Brillant Smaragd Ohrringe