Čís. položky 148 -

Friedrich Christian Hosenfelder

Friedrich Christian Hosenfelder - Spring Auction

(Crossen 1706-1780 St. Petersburg)
zugeschrieben/attributed Aufbruch zur Jagd, rückseitig bezeichnet: C. F. Hosenfelder pinxit., Öl auf Holz, parkettiert, ca. 22,5 x 30,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 600

Provenienz:
Dorotheum, Wien, 6. Oktober 1942, los 54; Dorotheum, Wien, 23. Mai 1944, los 72; Kunstsammlung Brau Union, Linz

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

16.06.2020 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 1.533,-
Vyvolávací cena:

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.06.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)