Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 158

Altschliffbrillantsolitär ca. 1,30 ct

Gold/Weißgold 585, RW 59, 4,6 g, Fassung leicht ausgefranst (AM) Ruf 2.000

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

16.06.2020 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 16.06.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online