Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 271

Leo von Moos

(Mondsee 1872-1943 Salzburg)
Fechter, am Sockel signiert: Moos, datiert: 1927, Marmor vollplastisch behauen, runder Sockel, Höhe ca. 41,5 cm, Breite ca. 17,5 cm (SLS) Ruf 1.000

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

16.06.2020 - 15:42

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Leo von Moos

(Mondsee 1872-1943 Salzburg)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Spring Auction
Datum: 16.06.2020 - 15:42
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online