Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Ackerlandschaft, signiert unten links: F. X. Weidinger, Aquarell auf Papier, ca. 14 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 400
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
08.06.2017 - 15:43
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.06.2017 - 15:43 |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct