Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2156

Ehrenring der Garde,

Ausführung Bundesstaat, AR - punziert (Wiener Tukankopfpunze ab 1922) und Herstellermarke, inseitig Datumsgravuren "17. I. 38 - 6. VIII. 38, dazu gesticktes Stoffabzeichen Wien (Bundesstaat), selten II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

19.06.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 420,-
Vyvolávací cena:

Ehrenring der Garde,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Řády a vyznamenání
Datum: 19.06.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.06. - 19.06.2020