Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068806/0006

Italico Brass

(Görz 1870-1943 Venedig) Am Bauernhof, signiert Italico Brass, Öl auf Karton, 32,5 x 47,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.06.2020 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.520,-
Cena:
EUR 1.520,-

Italico Brass

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.06.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online