Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066205/0001

Désiré Thomassin

(Wien 1858-1933 München) Heimkehr von der Jagd im Abendrot, signiert mit dem Pseudonym Th. Renardt, Öl auf Leinwand, 55 x 75 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.06.2020 - 15:06

Cena:
EUR 1.240,-

Désiré Thomassin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.06.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online