Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069356/0001

Johann Arthur Severin Nikutowski

(Gut Salwarschienen bei Königsberg 1830-1888 Düsseldorf) Dorfleben an der Küste, signiert, datiert A. Nikutowski (18)57, Öl auf Leinwand, 58 x 82 cm, gerahmt, (Rei)

Das Bild entstand in der Zeit als Nikutowski Schüler bei Carl Friedrich Lessing in Düsseldorf war.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.06.2020 - 15:08

Cena:
EUR 3.590,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.06.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online