Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070642/0001

Ferdinand Lepie zugeschrieben/attributed (1824-1883) Blick auf Schloss Persenbeug,

Öl auf Holz, 55 x 69 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.06.2020 - 15:10

Cena:
EUR 1.660,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.06.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online