Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038103/0001

Unbekannter Künstler um 1800

Tableau mit 4 indischen Genreszenen, Kupferstich, Blatt aus einem Buch mit Bandbezeichnung: "Tom. V. No. 42, Pag 116", jeweils ca. 19 x 12 cm, Blatt ca. 44 x 27,5 cm, ungerahmt

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner
+43-662-87 16 71

04.06.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Unbekannter Künstler um 1800

+43-662-87 16 71

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.06.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online