Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037477/0005

Herwig Bayerl *

(Salzburg 1950 geb.) Gelb trifft Rot, signiert und datiert unten rechts: Herwig Bayerl (19)99, Farbradierung, Prägung E. A., ca. 40 x 29,5 cm, Blatt ca. 68 x 50 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

04.06.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Herwig Bayerl *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.06.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online