Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 188-003148/0002

Schmuckset

best. aus: 1 BrillantsolitärAnhänger, ca.0,10 ct, Gold 7501 Venezianerhalskette, Gold 585, Länge ca. 43 cm, 5,3 gøG5

Expert: Christa Döringer

09.06.2020 - 15:00

Vyvolávací cena:

Schmuckset

Expert: Christa Döringer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 09.06.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online