Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-460851/0004

Altschliffbrillatsolitär um 1900

Gold 580, Fuchskopfpunze, ca. 0,12 ct, RW 56, 4,4 g, Innengravur: Franz 1903

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

09.06.2020 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 09.06.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online