Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401-001075/0065

Diamantbrosche zus. ca. 1,10 ct

Gold 585, Altschliffbrillanten und -diamanten, Achtkantdiamanten, in Platin gefasst, eine Kulturperle, 12,3 gøg12

09.06.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 09.06.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online