Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 76

Tomasz Poznysz, Maria Magdalena, 2019

Aus der Serie „Under the skin“, Aquarell auf Papier, 42 x 30 cm, signiert

15.06.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Kunstauktion zugunsten Delta Cultura Cabo Verde
Datum: 15.06.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online