Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014831/0001

Historismusbecher "Hubert de Lafontaigne Graf v. Harnoncour- Unverzagt"

bräunliches Glas, Emailbemalung "Wappen", datiert 1886, grüne Aufschmelzungen, Höhe ca. 17 cm, leicht ausgeschartet, Goldränder berieben

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

17.06.2020 - 14:13

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.06.2020 - 14:13
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online