Čís. položky 110-022012/0002

Hans Wilt

Hans Wilt - Umění a starožitnosti

(Wien 1867-1917) Im Park der Villa Borghese, Nachlaßstempel H. Wilt, bezeichnet und datiert 9.4. Borghese, Bleistift auf Papier, 24 x 34 cm, gerahmt, verglast

08.06.2020 - 10:47

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hans Wilt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.06.2020 - 10:47
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online