Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022012/0009

Hans Wilt zugeschrieben/attributed

(1867-1917) An der Küste, Öl auf Leinwand,39 x 65 cm, kleine Löcher von einer Befestigung, ausgefranst, gerahmt, verglast, Glas gesprungen

08.06.2020 - 10:47

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 08.06.2020 - 10:47
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online