Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022402/0002

Max Neuböck *

(Graz 1893-1960 Wien), "Stillleben mit Gummibaum", signiert u. datiert "Neuböck (19)46", Öl auf Leinwand, ca. 80 x 100, gerahmt

08.06.2020 - 10:50

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Max Neuböck *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 08.06.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online