Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021762/0036

Künstler 20. Jhdt.

Musikstillleben, signiert C. Patek, Öl auf Leinwand auf Karton, 55 x 78 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,

08.06.2020 - 10:50

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 08.06.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online