Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106096/0005

S. Eleonora,

Ende 18. Jh., Heiligenbild feinst aquarelliert auf Papier, 9,3 x 14,5 cm, in Passepartout montiert 25 x 32 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

05.06.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:

S. Eleonora,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.06.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online