Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105770/0001

Geflügelter Engelskopf,

alpenländisch Ende 18./Anfang 19. Jh., Lindenholz geschnitzt, rückseitig abgeflacht, polychrom gefasst und vergoldet, 20 x 13 cm, Alters- und Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

05.06.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:

Geflügelter Engelskopf,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.06.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online